*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

פו פורי – ניחוחות בשמים מן הטבע

יש המעניקים פו פורי כמתנה מקורית למישהו ויש המשתמשים בתערובת בשמים ועלים זו על מנת לבשם את החדרים בבית. ללורנזו וילורסי יש אפילו קטגוריה שלמה של פו פורי, תחת הכותרת בשמים לבית. בואו להכיר את הפו פורי בניחוחות בשמים מן הטבע. ובמיוחד עבורכם  פו פורי איכותי ויוקרתי מבית לורנזו וילורסי.
 
מקורו של תהליך הייבוש, מצוי אי שם בשחר ההיסטוריה. אילוצים כמו מלאי גדול מדיי או הובלות מזון הם אלו שגרמו לאדם לחפש פתרון שיסייע לו בשימור המזון מפני פגעי הזמן. אם בעבר הייצור היה קטן והספיק רק לצרכי המשפחה, עם התפתחות התעשייה גדל המלאי ואיתו הצורך לשמר את המזון על מנת שיוכל האדם לשוב וליהנות ממנו בכל עונות השנה.
 
עם התפתחות התעשייה ופתיחת דרכי המסחר, גבר הצורך בשימור מזון, על מנת שהאדם יוכל להובילו בקלות ממדינה למדינה במהלך מסעותיו, ועימו גבר הצורך בפיתרון לאחסון ולשימור המזון.

 
במהלך השנים נושא השימור הלך והתעצם והתרחב אל מעבר לצרכים הבסיסיים של שימור מזון ואחסונו. וכך, ייצור תערובות עלים ופרחים והכנת בשמים, תפס תאוצה. האדם למד ליהנות מטיבו של שימור ולא רק בנושאי המזון, אלא לצורך הכנת תערובות עלים ובשמים ונולד הפו פורי.

 
תהליך ייצור פו פורי – ערבוב  בשמים ופרחים
מקור המילה “פו פורי” הוא בצרפתית pot putere, ופירושו: “קדירה בשלה”. בתהליך ייצור התערובת, מערבבים מיני בשמים עם פרחים בעלי ניחוח עדין ומבושם: סיגלית, יסמין, קמומיל, וורד, לתערובת מוסיפים שלל ססגוני של עשבי תבלין המעניקים לפו פורי ניחוח של בשמים העולים משבילי הבשמים והשווקים הצבעוניים בארצות המזרח.

 
בתערובת תוכלו למצוא שילוב מתקתק של ציפורן ויערה עם קורנית, ניחוחו המבושם העדין והסגלגל של הלבנדר בשילוב מרענן עם עלי דפנה בעלי ניחוח חריף וארומאטי. את התערובת הייחודית מסדרים בצנצנת בשכבות וזורים מעל כל שכבה מלח. את השכבות לוחצים ומהדקים עד אשר סוגרים את הצנצנת.

 
בשלב הראשוני אוטמים את הצנצנת במכסה האטום לשלושה עד ארבעה שבועות ומאחסנים במקום קריר וחשוך. לאחר מכן, ניתן להחליף את הצנצנת בצנצנת דקורטיבית. את הצנצנת ניתן לפתוח ולהניח בכל חדר נבחר בבית. תוך דקות ספורות יתמלא החדר בניחוח בשמים קסום והכל מהטבע. גם אצל לורנזו וילורסי תוכלו למצוא פו פורי . אמנם הוא ידוע בעיקר בבשמים היוקרתיים שלו, אך בפני קסמו של הפו פורי של לורנזו אפילו גברת בלייר לא יכולה לעמוד.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***