*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

צמחי בושם – הסוד של תרופות הסבתא

הצטננות?חולשה כללית? כאבי בטן? אתם מוזמנים להכיר את צמחי הבושם, הסוד של תרופות הסבתא. צמחים של בשמים ותבלינים ידועים בסגולות המרפא שלהם. קבלו את המרווה – צמח בושם רב סגולות, הרכיב העיקרי בתרופות הסבתא . ועוד משהו קטן שאולי לא ידעתם על עלי הורד.
 
מרווה – צמח בושם בעל רכיבים נוגדי חמצון ויכולות ריפוי נוספות
מחקרים מראים כי בצמחי בושם המרווה יש רכיבים נוגדי חימצון, שלהם יכולת להועיל במחלות מסוימות כגון סרטן. בנוסף, יש למרווה חומרים מחטאים הנקראים אנטיספטיים וכן חומרים המכווצים ועוצרים דימומים. בנוסף לכל אלה, יש לצמחי בושם יכולות ריפוי.
 
קבלו סקירה קצרה של טיפולים ותרופות סבתא:
מרווה – צמח בושם לטיפול בכאבי בטן         
לטיפול בכאבי בטן מכינים מה שנקרא בשפת תרופות הסבתא -”מרתח”. מבשלים במים כרבע שעה את המרווה, מסננים ושותים. מומלץ לשתות חצי כוס.
יש הגורסים כי צמח בושם מרווה, מקל גם על מחלות ופצעים בדרכי העיכול. המתקת המשרה בדבש תעשה אותו טעים ונעים לשתייה.
 
מרווה- צמח בושם לטיפול בחולשה כללית
תה מעלי מרווה יכול להקל על תופעות כמו חום גבוה, כאבי ראש, רעידות בידיים וחולשה כללית.
 
מרווה – צמח בושם לטיפול  בדלקות ובזיהום
משתמשים בעלי מרווה על מנת לטפל בדלקות גרון, חניכיים, פצעים בחלל הפה, דלקות שקדים וקשיים בבליעה. יש הרוקחים מתכון של עלי מרווה רפואית, אכיניצאה ורוזמרין.
מרווה-להקלה על תופעות הצטננות
יש המשתמשים בצמח בושם זה על מנת להקל על תופעות של שיעול, הצטננות ונזלת. מרתיחים עלי מרווה בסיר, מכסים את הראש במגבת בד ושואפים את האדים.
 
עלי ורד – צמח בושם רב סגולות
לרוב, אנו נהנים מריח בושם מתוק שעולה מן הורדים, ניחוח בושם מעודן ומלכותי, מבלי לדעת שגם הוא משמש כצמח בושם בעל סגולות מרפאות. יש המרפאים פצעים ואקנה בעור הפנים באמצעות תערובת של מי לימון ומי ורדים. יש כאלה השותים חליטה של מי ורדים על מנת לטפל בכאבי בטן ובתופעות כמו עצירות ומחלות מעיים כאלו ואחרות. תועלת גדולה ניתן להפיק גם מן השמן המיוצר מצמח בושם זה. באמצעות שמן מי ורדים ניתן לרפא כאבי אוזניים על ידי טפטופו לחלל האוזן. כוחו של שמן הורדים יפה גם לטיפול בדלקות ובכאבי עיניים, לוקחים רטייה, מושחים בשמן ומניחים על העיניים. ממש שירותי בריאות.
 
מסורת תרופות הסבתא ארוכת שנים וניתן למצוא עדויות למרקחות של בשמים ועלי תבלין, צמחי מרפא לצורך ריפוי והקלה עוד בימי בית המקדש. כנראה שלתורת הריפוי של “תרופות סבתא” יש כוח רב שנים, אז כדאי לנו להקשיב לסבתא בת גיל הזהב ובמקום להכין מרקחת כדורים נגד כאבי ראש ונזלת, להכין תה מרווה מתוק וטעים או רקיחה אחרת העשויה צמחי בושם.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***