*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

קניית בושם במתנה ליולדת

חוויית לידה היא חוויה משמחת היא מעידה על התחדשות אהבה ומסמלת תקווה ולכן מן הראוי שהמתנה ליולדת תבטא בדיוק את התכונות האלו. אם אתם מתלבטים מה לקנות ליולדת במתנה, בושם או בשמים לחדר, יכולים בהחלט להיות מתנה מתאימה ומכובדת.
מה כדאי לבחור ועל מה חשוב לתת את הדעת? הכול במאמר הבא
 
בושם טבעי ליולדת
כל מי שחוותה הריון יכולה לספר ולתאר בדיוק אלו תחושות גופניות ליוו אותה בהריון. נשים רבות יתארו את האופן שבו כל חושיהן התחדדו בזמן ההיריון ולעת הלידה, ממש בדומה למעין לביאה, כך חושיה של האישה ההרה מתחדדים, בעיקר חוש הריח. לכן יש לקחת זאת בחשבון כשקונים בושם כמתנה ליולדת הטרייה שתופעת הרגישות לריחות לא התפוגגה לחלוטין.
 
לפיכך, חשוב לחפש בשמים בעלי ניחוחות מעודנים מאוד. כאלה המבוססים על מים או בשמים בניחוחות הדרים רעננים, ולהימנע מקניית בשמים בעלי ניחוחות דומיננטיים ומתובלים מדיי שיכולים ליצור ריח עז מדיי. מסתבר כי ישנם היום בשמים שמנסים אפילו לחקות את ניחוח עדין ומתוק של שמנים רכים לתינוק בשילוב ניחוחות של ניקיון וטוהר. עצה נוספת היא לקחת כרטיסי מתנה בחנויות לממכר בשמים ושאר מוצרי טיפוח וספא לנשים לאחר לידה. יתרונותיו של כרטיס זה הם שתוכלו להשקיע סכום כסף מסוים והיולדת תוכל לבחור לעצמה בושם לטעמה או מתנה מפנקת אחרת.
 
פו פורי לחדר השינה ולשירותים נרות בניחוחות בשמים
ניחוחות בשמים ושמנים נעימים מסייעים ליצור אוירה נעימה ושלווה בבית היולדת. הנחת פו פורי בחדרי השינה או שימוש בבשמים לחדר, יעניקו לחדרים ניחוח נעים. בנוסף על כך, בחירת הצבעוניות של הבשמים לחדרים ושל הפו פורי, חשובה ביותר. כדאי לכם לקנות פו פורי ובשמים ליולדת בצבעים מעודנים פסטליים ורכים ליצירת שלווה והרמוניה בבית.
 
כמו כן, נרות שמנים ובשמים על בסיס ניחוחות של קטורות ופרחים, יסייעו ביצירת איזון והרמוניה ויספקו לרך הנולד אוירה מרגיעה ומפנקת. כמובן שהנחת בשמים לבישום החדר גם היא צריכה להיעשות בתבונה: מצד אחד, פתרונות של בשמים לחדר אלו פתרונות יצירתיים לנטרול ריחות לא נעימים, ומצד שני, חשוב להדגיש שישנם תינוקות שרגישים לריחות בושם ואם כבר בחרתם בשמים לחדר חשוב שהניחוח שלהם יהיה עדין וערב, כמו כן זכרו כי שמנים המכילים בושם ומיועדים למבער או נרות פחות מתאימים כיוון שיש את נושא הבטיחות אך ישנם חללים אחרים לבית בהם ניתן להניח נרות בניחוחות בשמים קסומים מן הטבע.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***