*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

ריח תינוק

מי לא אוהב ריח תינוק?        
ישנה הלצה הומוריסטית קבועה בקרב הורים צעירים על כך שחייבים להמציא בושם בעל ריח תינוק. נדמה שאין איש שלא ייפול בשוביו של ריח כזה, מלא תמימות וטוהר של ראשית החיים. הריח של תינוק הוא ריח נקי, ריח שאינו מושפע מיום עבודה, משימוש בחומרים שונים או מאוויר בעל ריח שאינו נעים. תינוקות בדרך כלל נודפים ריח טלק ומעניקים תחושה של ניקיון וברק. התחושה של להחזיק תינוק קטן ולהריח אותו היא תחושה אהובה על אנשים רבים, בין אם יש להם ילדים משלהם או אפילו אם אין הם הורים כלל וכלל.

בשמים רבים מנסים לחקות את התחושה שמועברת אחרי שמחזיקים תינוק. בין אם זה מצליח באופן מלא או לא, זו עדיין שאיפה של לא מעט חברות המייצרות בשמים וכמובן שהן עמלות רבות וקשות על מנת להגיע הכי קרוב שאפשר. בינתיים, כמובן, הרכיבים הנפוצים ביותר בתעשיית הבשמים הם תמציות של צמחים ופרחים ולכן הדרך עדיין ארוכה לייצור והשקת בושם עם ריח נקי של תינוק.

איפה קונים בשמים איכותיים?
עד שחברות הבשמים יצליחו למשימה הקשה של השק בושם בעל ריח טלק, אנו נמשיך ליהנות ממגוון גדול מאד של בשמים בריחות של פרחים וצמחים וחידושים רבים בתחום הבשמים שקורים חדשות לבקרים. מי שמחפש, למשל, בשמים יוקרתיים וייחודיים יכול לגלוש באתר של בשמי המותג לורנזו וילורסי ולהתרשם מהמבחר של בשמים יוקרתיים ומיוחדים. שם ניתן למצוא בושם בריח תינו הנחשק. את הבשמים ניתן לרכוש בקלות באמצעות אתר האינטרנט הנוח או באופן פיזי בנקודות המכירה בכל הארץ.

מי שנמצא לעיתים תכופות באיזור גוש דן יכול להגיע אל חנות הדגל של יפה רוס המוכרת את הבשמים מבית המותג לורנזו וילורסי. החנות ממוקמת במלון סי אנד סאן שבצפון תל אביב ושם ניתן להתנסות בבשמים השונים ולרכוש במקום. קיים ריח של תינוק בקולקצייה של לורנזו וילורסי והוא נקרא Teint De Neige" בשמי המותג של לורנזו וילורסי הם בשמים מעולים שאי אפשר שלא להתמכר אליהם. 

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***