*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

תעשיית בשמים

תעשיית הבושם גדלה מאוד והתפתחה לאורך השנים. תחילה היו בשמים שעלו כסף רב ולרוב השתמשו בו רק אנשים עשירים. אנשים אחרים השתמשו כנראה בצמחים עצמם ומרחו על גופם או יצרו בביתם מין שמן מריחה, אולם בושם עצמו נחשב יוקרתי. במשך השנים בשמיםרבים צצו בשוק, ביניהם חיקויים ובשמים מסוגים שונים. תעשיית הבושם כל כך גדלה עד שהשימוש בבושם נעשה לא רק בבשמים עצמם, אלא במוצרי טיפוח נוספים, כגון: סבונים, סוגי שמפו, מרככי שיער, קרמים למיניהם, חומרי ניקוי וכו’… כיום קיימים מוצרים רבים, להם יש ריחות הלקוחים מהטבעי, כמו סבון בריח לבנדר, סבון בריח ים, שמפו בריח תמציות פרחים וריחות רבים אחרים.ככל שהתקדמנו למודרניזציה, ככה נפתחו גם כיווני החשיבה ושילובי ריחות שבעבר לא היו מתקבלים על ידי חברות בשמים, תמרוקים או החברה, מתקבלים היום בברכה ואף בשמחה ורצון לקנותם. כיום קיימות חברות רבות המוכרות מוצרי תמרוקים ולכל אחת יש את הייחוד שלה, סוגי ריחות שונים, עטיפות מוצר שמיוחדות רק להן, קיים מגוום רב.
 
התפתחות וקידמה בתחום בשמים
הקידמה הגיעה לכל התעשיות שקיימות בשוק כיום, בנוסף לתעשיית הבושם, כגון: תעשיית העץ, התעשייה הטכנולוגית, תעשיית המדע, ההיי-טק… הקידמה בדרך כלל הביאה להפריה הדדית של המתחרים, למוצרים רבים וחדשניים שנכנסו לשוק, לפריצת גבולות של מדינות. כיום אפשר למכור לכל העולם ולא להתמקד רק בארץ בה אתה חי, היבוא והיצוא הפכו לדבר יומיומי ואף לדבר נחוץ, כדי לשמור על חיותה של התעשייה ועל המשך קיומה.
 
התפתחותה של תעשיית הבושם, גרמה לענף זה לשגשג ולהרוויח הרבה מאוד כסף מחלקים שונים בחברה. כאשר הבושם היה רק לעשירים, תעשייה זו פנתה לפלח אוכלוסייה קטן, אך כשנפרצו הגבולות והחברות החלו פונות גם לפלחים אחרים בחברה בבשמים עממיים ואף חלחלה לכל תעשיית התמרוקים והשתלבה גם בסבונים, שמפו ומרככים, שמנים למיניהם, קרמים ועוד, היא פנתה למעשה לכל הפלחים באוכלוסייה ומיצבה עצמה במרכז התעשייה ובידיעה שהביקוש אליה יהיה תמידי ונצחי.
 
בשמים – גברים ונשים
תעשיית הבושם , שבעבר פנתה יותר לפלח מין הנשי, בעשור האחרון החלה מחלחלת בהתמדה גם לפלח מין הגברי, משום שינוי החשיבה של החברה והידיעה שגם לגבר יש את הצורך להתייפות ולטפח עצמו, כדי שירגיש טוב, בעל ביטחון והופעה נאה. בעבר כשאנשים היו שומעים שגבר מורט גבות, או לחילופין מוריד שערות מחלקים מגופו, היה זה נראה לא טבעי, אולם כיום זה נהיה מאוד מקובל ובעתיד אולי אפילו יהפוך לטבע שני.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***